Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

O LÁZNÍCH ŘEKLI...

"Používám oba typy Clifton vodních lázní - míchané i nemíchané. Jsou ideální pro pomalou přípravu ryb s různými příchutěmi a kořením. Výsledek je vždy stejný, velmi jemná a úžasná chuť, šťavnatost, přirozené aroma a vůně. Neméně důležitá je i efektivita vaření z hlediska nákladů a minimalizace množství odpadu", říká TOM AIKENS majitel stejnojmenné restaurace oceněné Michelinskými hvězdami.

Celý článek

PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ

Vodní lázeň Clifton Food zvítězila v prestižní soutěži Caterer & Hotelkeeper Equipment & Supplies Excellence Awards 2009.

Tato prestižní soutěž oceňuje inovativní produkty v oblasti profesionálních gastronomických zařízení, které mají přínos k rozvoji stravovacích služeb.

Celý článek

Tým Britské kulinářské federace získal 35 medailí na světové kuchařské olympiádě, která se konala v Erfurtu v říjnu 2008. Tým používal k vaření výhradně Clifton Food míchané, nemíchané a duo vodní lázně.

Celý článek

 

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Studentská 812/6
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

Úvod » CLIFTON nemíchané vodní lázně

CLIFTON nemíchané vodní lázně

 

Řada nemíchaných vodních lázní CLIFTON FOOD britské společnosti NICKEL-ELEXTRO CO. UK, světovým lídrem a firmou udávající směr ve výrobě vodních lázní pro Sous vide vaření. Nemíchané lázně jsou vhodné jak pro vaření tak i ohřev.

 

Řadit podle 
Výrobce  

Malá, digitální, mikroprocesorov řízená lázeň pro konzistentní, kontrolované Sous vide vaření. Může posloužit jako cestovní výbava kuchařů, ideální pro demonstrace a prezentace Sous vide vaření.
FL04D - Nemíchaná vodní lázeň, objem 4 litry

naše cena 21 956 Kč


Digitální, mikroprocesorov řízená lázeň pro konzistentní, kontrolované Sous vide vaření. Ideální pro menší kuchyně nebo nadšené domácí kuchaře, kteří aspirují na dosažení profesionálních
FL08D - Nemíchaná vodní lázeň, objem 8 litrů

naše cena 23 067 Kč


Digitální, mikroprocesorov řízená lázeň pro konzistentní, kontrolované Sous vide vaření. Ideální zařízení pro každého kuchaře a pro kuchyně menších až středních velikostí. Lázeň je vyrobena z
FL14D - Nemíchaná vodní lázeň, objem 14 litrů

naše cena 25 828 Kč


Digitální, mikroprocesorov řízená lázeň pro konzistentní, kontrolované Sous vide vaření. Ideální zařízení pro každého kuchaře a pro kuchyně středních a větších velikostí. Lázeň je vyrobena z kvalitní
FL28D - Nemíchaná vodní lázeň, objem 28 litrů

naše cena 31 097 Kč


Digitální, mikroprocesorov řízená lázeň pro konzistentní, kontrolované Sous vide vaření. Tento typ velkoobjemové lázně je vhodný do velkých kuchyňských provozů, cateringových společností apod. Lázeň
FL56D - Nemíchaná vodní lázeň, objem 56 litrů

naše cena 38 984 Kč