Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

O LÁZNÍCH ŘEKLI...

"Používám oba typy Clifton vodních lázní - míchané i nemíchané. Jsou ideální pro pomalou přípravu ryb s různými příchutěmi a kořením. Výsledek je vždy stejný, velmi jemná a úžasná chuť, šťavnatost, přirozené aroma a vůně. Neméně důležitá je i efektivita vaření z hlediska nákladů a minimalizace množství odpadu", říká TOM AIKENS majitel stejnojmenné restaurace oceněné Michelinskými hvězdami.

Celý článek

PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ

Vodní lázeň Clifton Food zvítězila v prestižní soutěži Caterer & Hotelkeeper Equipment & Supplies Excellence Awards 2009.

Tato prestižní soutěž oceňuje inovativní produkty v oblasti profesionálních gastronomických zařízení, které mají přínos k rozvoji stravovacích služeb.

Celý článek

Tým Britské kulinářské federace získal 35 medailí na světové kuchařské olympiádě, která se konala v Erfurtu v říjnu 2008. Tým používal k vaření výhradně Clifton Food míchané, nemíchané a duo vodní lázně.

Celý článek

 

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Studentská 812/6
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

Úvod » CLIFTON cirkulační termostat

CLIFTON cirkulační termostat

Řadit podle 
Výrobce  

Přenosný kufr sloužící k bezpečnému transportu cirkulačního termostatu FL4CA.
FL4CC - Přenosný kufřík pro termocirkulátor

naše cena 4 480 Kč


Samostatný, závěsný cirkulační termostat, který lze umístit na vlastní nádoby až do objemu 56 litrů. Průměr vlastní nádoby musí být nejméně 30 cm a hloubka min. 15 cm. Montážní příslušenství je
FL4CA - Závěsný cirkulační termostat do vlastních nádob

naše cena 24 990 Kč


Samostatný, závěsný cirkulační termostat s cestovním kufříkem je ideálním zařízením pro kuchaře, kteří demonstrují vaření v terénu, na výstavách apod. Termostat lze lze umístit na jakoukoliv vlastní
FL4CACC - Závěsný cirkulační termostat v odolném cestovním kufříku

naše cena 26 980 Kč


Samostatný, závěsný cirkulační termostat s nastavitelnou nosnou částí na nádoby až do šířky 640 mm. Je vhodný pro instalaci do vlastních, vestavěných gastro nádob do objemu 56 litrů. Průměr vlastní
FL4CD - Závěsný cirkulační termostat do vestavných nádob

naše cena 28 260 Kč