Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

O LÁZNÍCH ŘEKLI...

"Používám oba typy Clifton vodních lázní - míchané i nemíchané. Jsou ideální pro pomalou přípravu ryb s různými příchutěmi a kořením. Výsledek je vždy stejný, velmi jemná a úžasná chuť, šťavnatost, přirozené aroma a vůně. Neméně důležitá je i efektivita vaření z hlediska nákladů a minimalizace množství odpadu", říká TOM AIKENS majitel stejnojmenné restaurace oceněné Michelinskými hvězdami.

Celý článek

PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ

Vodní lázeň Clifton Food zvítězila v prestižní soutěži Caterer & Hotelkeeper Equipment & Supplies Excellence Awards 2009.

Tato prestižní soutěž oceňuje inovativní produkty v oblasti profesionálních gastronomických zařízení, které mají přínos k rozvoji stravovacích služeb.

Celý článek

Tým Britské kulinářské federace získal 35 medailí na světové kuchařské olympiádě, která se konala v Erfurtu v říjnu 2008. Tým používal k vaření výhradně Clifton Food míchané, nemíchané a duo vodní lázně.

Celý článek

 

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Studentská 812/6
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

Úvod » VODNÍ LÁZNĚ CLIFTON FOOD

VODNÍ LÁZNĚ CLIFTON FOOD

CHCETE ÚSPĚŠNĚ VAŘIT METODOU "SOUS VIDE" - POUŽÍVEJTE LÁZNĚ CLIFTON FOOD RANGE


Anglický výrobce Nickel-Electro , světový lídr ve výrobě laboratorních zařízení a přistrojů pro vědu a výzkum přizpůsobil svou řadu vodních lázní primárně určených pro vědecké účely k používání v gastronomii.

Vodní lázně Clifton Food Range určené pro profesionální použití umožňují profesionálním kuchařům jednoduše připravovat pokrmy metodou Sous vide. Lázně jsou vybaveny velmi citlivou mikroprocesorovou PID regulací teploty umožňující rovnoměrný ohřev a udržování teploty vody v celém prostoru lázně v toleranci +/- 0,01°C* od požadované teploty.

Vodní lázně Clifton tvoří svou robustností a kvalitou absolutní špičku mezi výrobci vodních lázní pro Sous vide vaření a jsou obvyklou kuchyňskou výbavou mnoha restaurací oceněných Michelinskými hvězdami.

Na všechny typy lázní poskytujeme standardně 3 roky záruku bez jakéhokoliv omezení.

Široká nabídka vodních lázní umožňuje každému kuchaři si vybrat typ lázně, která mu bude nejlépe vyhovovat.

Britský národní kulinářský tým, který zvítězil na mezinárodní kulinářské olympiádě (Erfurt 2008, Německo), používá výhradně vodní lázně Clifton.

* cirkulační lázně