Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

O LÁZNÍCH ŘEKLI...

"Používám oba typy Clifton vodních lázní - míchané i nemíchané. Jsou ideální pro pomalou přípravu ryb s různými příchutěmi a kořením. Výsledek je vždy stejný, velmi jemná a úžasná chuť, šťavnatost, přirozené aroma a vůně. Neméně důležitá je i efektivita vaření z hlediska nákladů a minimalizace množství odpadu", říká TOM AIKENS majitel stejnojmenné restaurace oceněné Michelinskými hvězdami.

Celý článek

PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ

Vodní lázeň Clifton Food zvítězila v prestižní soutěži Caterer & Hotelkeeper Equipment & Supplies Excellence Awards 2009.

Tato prestižní soutěž oceňuje inovativní produkty v oblasti profesionálních gastronomických zařízení, které mají přínos k rozvoji stravovacích služeb.

Celý článek

Tým Britské kulinářské federace získal 35 medailí na světové kuchařské olympiádě, která se konala v Erfurtu v říjnu 2008. Tým používal k vaření výhradně Clifton Food míchané, nemíchané a duo vodní lázně.

Celý článek

 

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Studentská 812/6
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

Úvod » CLIFTON cirkulační vodní lázně

CLIFTON cirkulační vodní lázně

 

Řada cirkulačních (míchaných) vodních lázní CLIFTON FOOD britské společnosti NICKEL-ELEXTRO CO. UK, světovým lídrem a firmou udávající směr ve výrobě vodních lázní pro Sous vide vaření. Cirkulační vodní lázně velmi přesně udržují nastavenou teplotu v toleranci +/- 0,01°C.

Řadit podle 
Výrobce  

Nerezová vodní lázeň s vestavěným digitálním, mikroprocesorov řízeným corkulačním termostatem určená pro konzistentní, kontrolované Sous vide vaření. Tyto lázně vykazují perfektní teplotní stabilitu
FL414DD - Cirkulační vodní lázeň, objem 14 litrů

naše cena 36 840 Kč


Nerezová vodní lázeň s vestavěným digitálním, mikroprocesorov řízeným cirkulačním termostatem určená pro konzistentní, kontrolované Sous vide vaření. Tyto lázně vykazují perfektní teplotní stabilitu
FL428DD - Cirkulační vodní lázeň, objem 28 litrů

naše cena 41 730 Kč