Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O LÁZNÍCH ŘEKLI...

"Používám oba typy Clifton vodních lázní - míchané i nemíchané. Jsou ideální pro pomalou přípravu ryb s různými příchutěmi a kořením. Výsledek je vždy stejný, velmi jemná a úžasná chuť, šťavnatost, přirozené aroma a vůně. Neméně důležitá je i efektivita vaření z hlediska nákladů a minimalizace množství odpadu", říká TOM AIKENS majitel stejnojmenné restaurace oceněné Michelinskými hvězdami.

Celý článek

PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ

Vodní lázeň Clifton Food zvítězila v prestižní soutěži Caterer & Hotelkeeper Equipment & Supplies Excellence Awards 2009.

Tato prestižní soutěž oceňuje inovativní produkty v oblasti profesionálních gastronomických zařízení, které mají přínos k rozvoji stravovacích služeb.

Celý článek

Tým Britské kulinářské federace získal 35 medailí na světové kuchařské olympiádě, která se konala v Erfurtu v říjnu 2008. Tým používal k vaření výhradně Clifton Food míchané, nemíchané a duo vodní lázně.

Celý článek

 

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

CLIFTON FOOD - IDEÁLNÍ LÁZNĚ PRO SOUS VIDE

Clifton Food Range® vodní lázně jsou k dispozici v široké škále kapacit a stylů, tak aby vyhovoval požadavkům všech kuchařů a kuchyní. Jsou k dispozici ve verzích jako nemíchané vodní lázně, cirkulační vodní lázně nebo dvojité vodní lázně Duobath™. S objemy v rozmezí od 4 l do 56 l jsou lázně vhodné jak pro malé hotelové kuchyně a restaurace, jednotlivé úseky v rámci kuchyně až po velké kuchyňské komplexy a cateringové společnosti.

 

Velmi populární je ponorný cirkulační termostat FL4, který lze jednoduše umístit na vlastní vhodnou gastronomickou nádobu nebo kulatý hrnec.