Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a analytické účely využíváme soubory cookies. Více viz "Ochrana osobních údajů". Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O LÁZNÍCH ŘEKLI...

"Používám oba typy Clifton vodních lázní - míchané i nemíchané. Jsou ideální pro pomalou přípravu ryb s různými příchutěmi a kořením. Výsledek je vždy stejný, velmi jemná a úžasná chuť, šťavnatost, přirozené aroma a vůně. Neméně důležitá je i efektivita vaření z hlediska nákladů a minimalizace množství odpadu", říká TOM AIKENS majitel stejnojmenné restaurace oceněné Michelinskými hvězdami.

Celý článek

PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ

Vodní lázeň Clifton Food zvítězila v prestižní soutěži Caterer & Hotelkeeper Equipment & Supplies Excellence Awards 2009.

Tato prestižní soutěž oceňuje inovativní produkty v oblasti profesionálních gastronomických zařízení, které mají přínos k rozvoji stravovacích služeb.

Celý článek

Tým Britské kulinářské federace získal 35 medailí na světové kuchařské olympiádě, která se konala v Erfurtu v říjnu 2008. Tým používal k vaření výhradně Clifton Food míchané, nemíchané a duo vodní lázně.

Celý článek

 

 

KONTAKT
LABtechnik,s.r.o.
Kamenice 771/34
62500 Brno
 547 253 119
E-mail: info@labtechnik.cz

CLIFTON FOOD - VODNÍ LÁZNĚ PRO SOUS VIDE VAŘENÍ

Britská firma Nickel-Electro, lídr na trhu v regulaci teploty a ve výrobě laboratorních a vědeckých přístrojů, upravil svou řadu laboratorních lázní pro profesionální použití v potravinářském průmyslu k přípravě pokrmů metodou "Sous vide".

Vodní lázně pod označením Clifton Food Range® se vyznačují vysokou kvalitou, robustním provedením a jsou schopny sloužit po mnoho roků profesionálním kuchařům jako ideální nástroj pro Sous vide vaření.

Vodní lázně Clifton patří mezi standardní kuchyňskou výbavu mnoha restaurací oceněných Michelinskými hvězdami.